Так от куди поділася дідова Волга: у Києві створили музей ретро-техніки

Читать на русском

Серед експонатів - понад сотня ретроавтівок і мотоциклів, кожен зі своєю історією, а також радіоприймачі, радіоли, телевізори, програвачі тощо

Читать на русском
У Києві відкривається музей ретро-техніки "Колеса історії"
Музей міг би почати свій відлік ще 2022 року, втім, корективи внесли північні сусіди

Серед експонатів - понад сотня ретроавтівок і мотоциклів, кожен зі своєю історією, а також радіоприймачі, радіоли, телевізори, програвачі тощо

У Києві відкривається музей ретро-техніки "Колеса історії". Серед його експонатів - понад сотня ретроавтівок і мотоциклів, кожен зі своєю історією, а також різноманітні атрибути, пов'язані з технікою. Музей працюватиме у великому ангарі у промзоні Святошинського району столиці.

Організаторами музею є ГО "Old Car Service". Саме вона до початку війни щороку створювала фестиваль ретроавтівок Old Car Land у авіамузеї в Жулянах. Відтак, за справу взялися справжні ентузіасти: вони розповідають, що усі експонати - "живі", перебувають на ходу.

"Одна частина ідеально збережена, так звані "капсули часу", друга знаходиться у повністю оригінальному стані з деякими відбитками часу і тягот експлуатації, а третя - ретельно відреставрована", - розповідають організатори.

Крім автівок, у музеї є експозиція іншої техніки, що збереглася з давніх часів. Мова про радіоприймачі та магнітофони, старовинні патефони та телевізори - деякі з них, кажуть, також "на ходу" і можуть транслювати сигнал чи зображення.

Музей "Колеса Історії" відкритий з п’ятниці по неділю, з 10:00 до 17:00. Придбати квитки можна на сайті організаторів чи безпосередньо на місці. Дорослий квиток коштуватиме 200 грн, для дітей, студентів, пенсіонерів - 150 грн. Ветерани, люди зі статусом УБД, людям з інвалідністю 1 та 2-ї групи, а також для дітей до 6 років встановлений безкоштовний вхід. Передбачено також проведення професійних фотосесій, за кожну доведеться сплатити 1 тис грн.

ТОП-6 небанальних розваг у Києві: де розбити голову Путіну чи втекти від акули

Нагадаємо, наприкінці 2023 року Інформатор створив власний ТОП-6 небанальних розваг у Києві: так, ми дізналися, де можна розбити голову Путіну та врятуватись від акули. А все - тому, що у столиці покращується рівень сервісу, відповідно зростають і запити киян на інтелектуальне чи емоційне розвантаження.

Також ми "здавали" киянам інформацію про те, як працює Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, якому виповнилося 100 років. Він був заснований ще Лесем Курбасом, і є єдиним українським музеєм подібного спрямування - а його фондова колекція налічує 260 тисяч предметів, що пов'язані з українським театром, кінематографом, музикою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.