Родини військовополонених захисників Азовсталі вийшли на акцію в Києві: подробиці, фото та відео

Олена Вʼюн

Мітингувальники вимагають повернення додому військовополонених Маріупольського гарнізону

У неділю, 11 лютого, в Києві проходить масштабний мітинг. Люди зібралися біля метро "Дорогожичі" у Шевченківському районі та вимагають звільнення військовополонених.

Про це з місця подій повідомляє наш кореспондент. На акцію вийшли вже понад сто осіб.

Мітингувальники принесли з собою плакати. На них різноманітні заклики. Зокрема, на плакатах можна побачити такі надписи: "Згадай про Азов не тільки в день обміну", "Поверніть їм життя", "Вони також хочуть бути вільними".

Мітингувальники зібралися на перехресті вулиць Олени Теліги та Щусєва. На акцію прийшли як дорослі, так і діти.

Також на мітинг принесли червоні повітряні кульки. Люди стоять біля траси, над дорожнім мостом та на виході з метро.

Також перехожі просять машини сигналити у підтримку їх акції. Зокрема, на одному з плакатів є заклик: "Підтримай, сигналь".

Акція є лише однією з численних, які відбулися в різних містах України протягом осені. Організаторами цих акцій є родини військовополонених бійців "Азову".

Зазначимо, що цей мітинг анонсувався на сторінці Асоціації родин захисників "Азовсталі". Цього місяця акції під назвою "Нагадай про полонених" проходять з 9 лютого. Але саме в столиці на мітинг на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону вийшли 11 лютого, як і анонсувалося.

Всього ж анонсувалися мітинги на 10-11 лютого в дев'яти містах України, серед них Одеса, Дніпро, Кременчук, Чернівці, Кривий Ріг, Овруч, Київ Вінниця та Кролевець. Зазначалося, що у Хмельницькому акція пройшла 9 лютого.

Акція Free Azov в столиці у грудні

Перед цим мітинг "Free Azov" пройшов 3 грудня. На акцію вийшли в самому центрі міста, на Майдані.

Родичі військових та інші учасники мітингу висловлювали свою підтримку полоненим бійцям та також вимагали продовження зусиль для їх повернення додому.

За їх словами, акція була спрямована на те, щоб зберегти увагу суспільства до війни й продовжувати докладати зусиль для звільнення наших військових. Люди говорили, що обмін військовополоненими стоїть на місці через обставини, які не дозволяють розпочати масштабні обміни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you