Юні та недолугі: як виглядали київські політики у 21 рік - флешмоб у Facebook

Богдан Пономаренко

Фотокартки юних років показали декілька депутатів Київської міськради, а також заступниця Кличка

Українським сегментом Facebook у лютому шириться флешмоб "фото, де мені 21 рік". Користувачі викладають фото, максимально близьке до зазначеного віку, пишуть про особливості - де саме та ким було його зроблено, а також ностальгують з приводу юнацьких років. Не залишилися осторонь і київські політики: зокрема, депутати міськради Лілія Пашинна, Олександр Погребиський, Григорій Маленко та заступниця Кличка Ганна Старостенко виклали власні фото у мережу.

У числі перших флешмоб підтримала заступниця Віталія Кличка, Ганна Старостенко. Вона розмістила у "сторіз" фото, де сидить на стільці просто посеред осіннього лісу. Над світлиною проставила відповідний хештег.

Фото виклала також депутатка від фракції "Слуга народу" у Київраді Лілія Пашинна. Власне, вона виклала світлину власного паспорта, який отримала на нове прізвище. "Довго шукати не довелось", - пише депутатка.

Поділитися фото вирішив і підприємець, експерт з управління онлайн-репутацією та SERM-спеціаліст Григорій Маленко. Депутат, який з юних літ веде політичну діяльність, показав, як виглядав у 19 років. Фото було зроблено, вочевидь, у сесійній залі Київради, і на ньому політик виглядає замріяним ідеалістом.

Зрештою, виклав фото і депутат Київради від "Європейської Солідарності", офіцер ЗСУ та воїн-десантник Олександр Погребиський. Зараз політик майже зовсім не схожий на себе 21-річного - має міцнішу статуру, і навіть вищий візуально.

Цікаво, що паралельно у Facebook шириться конспірологічна теорія - мовляв, подібні флешмоби потрібні штучному інтелекту чи програмам для розпізнавання обличь. Зокрема, користувачі Facebook пригадують, що подібні флешмоби не рідкість - змінюється лише часовий проміжок. Утім, рекламник, керівник Інституту інформаційної безпеки та колишній заступник міністра з питань інформполітики Артем Біденко стверджує - це не так, і йдеться, радше, про звичайні ностальгічні прояви.

 Київрада передає історичну садибу фірмі Шевченка і затвердила бюджет своєї охорони

Нагадаємо, днями Інформатор писав про спроби Київської міськради передати історичну Садибу Грубера на Прорізній фірмі Андрія Шевченка під офісний центр з ресторанами. Мова про памʼятку архітектури на Прорізній, 25а, зведену у 1882 році і охоронювану статусом пам'ятки: відповідний проєкт рішення міськрада не встигла розглянути 18 січня і планує ухвалити днями.

Також ми писали, що за охорону КМДА з бюджету Києва заплатять 22 мільйони гривень. Угоду уклали за специфічною "угодною" процедурою: це зробили через повномасштабне вторгнення рф до України, а також через те, що органи місцевого самоврядування за постановою Кабміну від 2018 року може охороняти лише поліція охорони.

Також дивіться відеокоментар політолога Володимира Фесенка про те, що очільник ГУР МО України Кирило Буданов не готовий замінити Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

No ad for you