Стало відомо, коли і де в Києві можна попрощатися з письменником Дмитром Капрановим

Руслан Семенов

Смерть відомого українського громадського діяча, за словами родичів, була раптовою

У вівторок, 16 квітня, стало відомо про смерть відомого українського письменника і громадського діяча Дмитра Капранова. Йому було всього 56 років. За словами брата Дмитра, Віталія, раптова смерть наступила вранці. Причини родина поки що не повідомляє.

Церемонія прощання з видатним публіцистом Дмитром Капрановим та похорон пройдуть в четвер, 18 квітня, в столиці.

"Дмитра відспіваємо у четвер об 11:00 у Михайлівському, після - на Байкове", - написав Віталій Капранов.

Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир знаходиться біля верхньої станції столичного фунікулера та будівлі Міністерства закордонних справ України. Саме там пройде відспівування. Далі траурна процесія вирушить на Байкове кладовище, яке розташоване за адресою: вулиця Байкова, 6. Зазначимо, саме там, зокрема, в жовтні минулого року поховали Героя України, співачку Ніну Матвієнко.

Що відомо про Дмитра Капранова

Дмитро Капранов народився в місті Дубоссари (Молдова) у 1967 році. Дитинство провів в Очакові Миколаївської області, де 1984-го закінчив середню школу. У школі з братом не вивчав української мови, а вищу освіту здобували в Уральському політехнічному інституті та Московському енергетичному інституті за спеціальністю "Технічна кібернетика". В 1990-х, коли жили в столиці РФ, розпочали роботу над першою книжкою "Кобзар 2000". Написали десяток історичних та фантастичних творів.

Брати співзаснували видавництво "Зелений пес", яке публікувало українську літературу, зокрема твори самих Капранових та інших сучасних авторів. Дмитро також був активним громадським діячем. У 2011 році брати Капранови вступили до організації "Тризуб" ім. Степана Бандери.

Після початку повномасштабної війни Дмитро та Віталій Капранови встали на захист України, вступили до лав полку "Азов" та обороняли Київщину. Згодом повернулися до цивільного життя та активно займались, зокрема, своїм каналом про історію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you