Киян запрошують на ВДНГ обрати пухнастого друга з притулку: коли та за яких умов

Владлена Мачульська

Пухнастики мріють потрапити до люблячої та турботливої родини

У Києві 23-24 березня пройдуть AdoptMe Days, де коти та собаки шукатимуть другий шанс на щасливе життя у новій сім’ї. Якщо ви мрієте про домашнього улюбленця, саме час його завести – зробити це можна абсолютно безкоштовно, забравши тварину з тимчасового притулку. Про це повідомили у пресслужбі ВДНГ. 

Всіх охочих познайомитися з пухнастиками та, можливо, забрати когось з них додому, чекають у наступні вихідні з 13:00 до 19:00 у 4 павільйоні (ВДНГ). Вхід безкоштовний.  

"Весняний AdoptMe Days 23-24 березня. За чудовою традицією ми збираємо притулки Київської області задля того, аби влаштувати знедолених хвостиків у нові сімʼї. Евакуйовані, викинуті на двір коти та собаки шукатимуть другого шансу на щасливе життя вже 23-24 березня на AdoptMe Days на ВДНГ. Записуйте в календар важливу дату та приходьте на подію, щоб прихистити носика", - вказується у повідомленні. 

Службові собаки поліції Києва демонструють навички з пошуку вибухових речовин

 
Собаки натрапляють на "небезпечний слід" за лічені хвилини, а пошук зброї та вибухових речовин, їхня звична справа. Заступник начальника кінологічного центру ГУНП у Києві Віталій Литвин розповідає, що подібні комплексні тестування відбуваються мінімум два рази на рік для всіх собак за різними напрямками діяльності. А їх головною метою є визначення кращих чотирилапих напарників, а також для розуміння загального рівня їх підготовленості.

"Наразі ми перевіряємо вміння собак з пошуку вибухонебезпечних предметів, для чого заздалегідь підготували три різні локації: на місцевості, в багажі та у транспортних засобах. На роботу виділяється від чотирьох до шести хвилин, залежно від рівня навченості собаки та складності самого завдання. Коли собака знайшла за комплексним запахом потрібний предмет, вона своєю поведінкою – сигнальною позою – повідомляє про це кінолога. Завдання можемо рахувати виконаним", - вказує Литвин. 

Загалом, близько 20 службових собак продемонстрували високу ефективність у виявленні потенційно небезпечних предметів та на «відмінно» пройшли тестування. Найуспішніші з них найближчим часом працюватимуть на деокупованих територіях у складі вибухотехнічних груп для розмінування територій.

Професійний шлях фізичного терапевта Єлізавети Копєйкіної почався з роботи з дітьми, але з часом вона змінила напрямок і стала працювати в реабілітації військових. Як вона прийшла до такого рішення? Чим відрізняється робота з військовими від роботи з дітьми? Все це розглянемо у нашому відео. Приєднуйтеся до перегляду, буде цікаво.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you