Інформатор Київ

Культура

Як безкоштовно ходити на екскурсії вулицями Києва

У Києві щотижня проводять тематичні екскурсійні тури містом. Потрапити на них можна безкоштовно при умові попередньої реєстрації.

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 14 безоплатних екскурсій для киян і гостей столиці включно з новою дог-френдлі екскурсією стародавнім Києвом. Прогулянки вулицями Києва відбудуться з вівторка до неділі, передає Інформатор.

Як інформує Управління, місця зустрічі вказано в анкеті.

 • Екскурсія «Таємниці града Ярослава», під час якої ви дізнаєтеся таємниці давнього Києва, Софійського та Михайлівського соборів.

Дата та час: 19 вересня, вівторок, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Q8qqxCZyW4orPuFN6.

 • Екскурсія «Провулками київського Кудрявця», де можна буде ознайомитися з літописними місцями Києва та творіннями багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.

Дата та час: 20 вересня, середа, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/RCayrfPEoSwZariE7.

 • Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом», що розповість, як і коли виникли театральні традиції Києва, про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени.

Дата та час: 21 вересня, четвер, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ZcssdPgJYsGvCVwH6.

 • Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії», під час якої можна ознайомитися з низкою об’єктів мілітарної історії Києва, а також почути про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 21 вересня, четвер, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/8WxwWhsXwJrYEkYd6.

Дата та час: 23 вересня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uTawGHtEpXVq18nFA.

 • Екскурсія «Все починається з Університету», під час якої можна дізнатися, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також ознайомитися з історією створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.

Дата та час: 22 вересня, п’ятниця, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/D4BhVrpeTR6objsj9.

 • Екскурсія «Прогулянка Старим Києвом», під час якої кияни та гості столиці дізнаються про будівництво Володимирського собору, ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Дата та час: 22 вересня, п’ятниця, 17:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/kyhLjicVtYLa4XVH7.

Дата та час: 23 вересня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/fVD39ky3XnqRxEMAA.

Дата та час: 24 вересня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/5Y4spEvoUxbF6mSf8.

 • Екскурсія «Як козаки та магістрат на Подолі жили», де можна буде відкрити для себе таємниці середньовічного Подолу та дізнатися про традиції київського самоуправління.

Дата та час: 22 вересня, п’ятниця, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QWdUPLdoimedvM1X7.

 • Екскурсія «Київ незвичний – від минулого до сьогодення», під час якої кияни та гості столиці відкриють для себе незвичні місця Києва та історії про людей, які з ними пов’язані.

Дата та час: 23 вересня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icyBr4sRADCL6YaS7.

 • Дог-френдлі екскурсія стародавнім Києвом, де разом зі своїми улюбленцями учасники розкриють таємниці історичного міста, а також дізнаються про святого, який є покровителем собак.

Дата та час: 23 вересня, субота, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sugxpvqY4aKvWwh78.

 • Екскурсія «Київ – серце Європи», під час якої можна ознайомитися з архітектурою Києва та різноманітними об’єктами, які пов’язують наше місто з Європою, а також із будівлями, які спроєктували європейські архітектори.

Дата та час: 24 вересня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QNjZX3wVW1wcw4tZ8.

 • Дитяча квест-екскурсія «Пізнаємо Київ – обираємо професію», на якій діти та їхні батьки дізнаються про різноманітні події в історії України, а також ознайомляться із сутністю ряду професій. Під час гри, використовуючи надану інформацію, юні дослідники вирішуватимуть задачі, подолання яких приведе до розкриття важливого гасла для нашої столиці.

Дата та час: 24 вересня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QaMu6wTtGkpew7tq8.

 • Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору