Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві на шести культових локаціях проведуть вуличні чайні церемонії : де і коли

Організатори чайного фестивалю запрошують на вуличні чайні церемонії у Києві, які проведуть на шести локаціяї міста.

Передає Інформатор з посиланям на організаторів Kyiv Tea Festival.

Церепонії пройдуть у понеділок, 18 вересня, на локаціях:  

  1. 9:00 – 10:00 — ВДНГ. Чай “Тайпін хоукуй” — це про природу й прямі лінії. Свіжий, трав’янистий, маслянистий та злегка терпкуватий смак і солодкуватий присмак — точно як день на ВДНГ. 
  2. 10:30 – 11:30 — станція “Площа українських героїв” (колишня Льва Толстого). Чай “Дахунпао —  рок-зірка серед уланів, як і площа серед місць зустрічі для побачень. 
  3. 12:00 – 12:30 — вулиця “Рейтерська”. Міцний “Шу пуер”, переосмислений в сучасності, який надихає та надає енергію.
  4. 13:00 – 14:00 — біля кінотеатру “Жовтень”.  Чай “Золотий равлик” — справжня перлина чорного чаю. Неймовірно красивий зовні, а смак такий само незабутній, як і кожен фестивальний перегляд в кінотеатрі “Жовтень”
  5. 14:30 – 15:30 — станція метро “Поштова площа”. Чай “Карігане кукіча” у смаку морський умамі. Це сонце і масляниста текстура — саме так ми відчуваємо вайб Поштової. 
  6. 16:00 – 17:00 — станція метро “Арсенальна”. Чай “Лапсанг сушонг” — міцний, димний і дуже популярний, як історія і сучасність Арсенальної.

А справжнє розмаїття чаю вже дуже скоро ви зможете знайти на масштабному фестивалі Kyiv Tea Festival. Там на вас чекатимуть понад 300 видів чаю з різних країн (в тому числі й України!), освітні лекції з 30 провідними експертами, майстер-класи з купажування та створення власних композицій, дегустації, традиційні церемонії та можливість поринути у неймовірний світ чайної культури. 

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору