Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві музикант Женя Галич та тренер Олександр Погребняк проведуть благодійні тренування: як потрапити

29 жовтня учасники з усього світу бігтимуть «Найдовший у світі марафон». Це благодійний забіг вдячності та підтримки героїв, які понад 9 років наближають перемогу України.

Для всіх, хто хоче підготуватися до забігу, Нова пошта разом із мережею спортхабів ЕБШ влаштують 4 благодійні аутдор-тренування. Вони проходитимуть  у Києві щонеділі: 17 та 24 вересня, 1 та 8 жовтня. Передає Інформатор.

Вестимуть заняття тренери разом із запрошеними гостями. Перше тренування проведуть рок-музикант і військовий Женя Галич та тренер ЕБШ з десятирічним досвідом Олександр Погребняк.

Локація тренування 17 вересня: тераса на даху паркінгу ТРЦ River Mall.

Приєднатися до забігу та тренувань можуть всі охочі, незалежно від рівня фізичної підготовки та бігового досвіду.

Для участі у першому тренуванні потрібно зареєструватись за посиланням https://bit.ly/3rcpvoy та зробити благодійний внесок 300 гривень на збір «Запакуй небо — прокачай ППО» для підсилення протиповітряної оборони України.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору