Інформатор Київ

ЖИТТЯ

На Галицькій площі прибрали радянську символіку з обеліска на честь міста-героя Києва

Станом на 15 вересня завершується демонтаж елементів з радянського обеліска на честь міста-героя Києва на Галицькій площі (колишня назва – Площа Перемоги).

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко у своєму Facebook, передає Інформатор.

«Декомунізація в дії: працівники Департаменту територіального контролю завершують роботи з демонтажу елементів з обеліска на Галицькій площі. Далі буде!» – зазначила Ганна Старостенко.

Роботи з демонтажу виконуються Департаментом територіального контролю міста Києва. Як зазначають у Департаменті, під час виконання робіт прибрали зірки на бічних сторонах обеліска та анотаційну дошку російською мовою. А також змінили напис «1941» на «1939» – рік, коли почалася Друга світова війна.

Нагадаємо, обеліск «Місто-герой Київ» увійшов у попередній перелік пам’ятних об’єктів, пов’язаних з історією і культурою росії та СРСР.

Всі новини про перейменування торонімів Києва за тегом – ДЕРУСИФІКАЦІЯ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору