Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві з’явилися постери, які розповідають про культові локальні бренди

Кампанія має на меті звернути увагу спільноти на важливість малого бізнесу Київ творять люди. А живить цей процес міський бізнес, переважно — невеликий, втім унікальний та рідний.

#МоєЖиттяТут — ініціатива від «Ковальської», мета якої розповісти про культові київські бренди та місця, які створюють імідж сучасної столиці. Розповіли Інформатору організатори кампанії.

Малий бізнес — рушійна сила всього міста. Особливі місця приваблюють людей, стають новими лендмарками, допомагають міцності української економіки, а відтак — забезпечують ресурси на розвиток Києва. Саме це і підкреслюють креативні постери, які вже можна зустріти на вулицях та в метро.

Плакати, виконані в стилістиці рекламних постерів 60-х років, розповідають киянам та гостям міста про місця, які завдяки своїм концепції та атмосфері вже стали знаковими серед активної спільноти:

  • галерею The Naked Room,
  • кав’ярню Frank Coffee,
  • арткнигарню «Місто»,
  • пекарню Leilia Bakery,
  • дайнер NUNU
  • ювелірний бренд Lutiki.

Також ініціатива отримала продовження онлайн — надіславши інформацію про свій бізнес на однойменну платформу, молоді бренди та підприємці можуть отримати спеціальні пропозиції. Згодом портал продовжить пропонувати нові можливості для малого бізнесу.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору