Інформатор Київ

ВІЙНА

Тихий і легкий літак-розвідник SpyGun вироблятимуть серійно

Безпілотний літак SpyGun, розроблений українськими інженерами, успішно пройшов десятки випробувань й переходить на серійне виробництво. Про це у Facebook розповів підприємець і волонтер Юрій Голик, який є одним з ініціаторів проєкту з розробки вітчизняних БПЛА.

“Випробування підтвердили стійкість роботи бортової електроніки літака SpyGun на дальності 50 км. Він впевнено літає і не втрачає управління під впливом ворожих РЕБів. Незабаром серійне виробництво цього літака-розвідника”, – написав Юрій Голик.

Нагадаємо, літальний апарат SpyGun призначений для глибинної розвідки. Він має електроніку та програмне забезпечення від українських розробників. Безпілотник  швидкий у виробництві та мінімальний за собівартістю, а його конструкція дозволяє безшумно планувати з вимкненим двигуном над об’єктами без втрати висоти десятки хвилин.

Наразі інженери продовжують розробляти великий літак-коригувальник і високошвидкісний літак-камікадзе.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору