Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Газонокосарка та вставна щелепа: що дивного забували пасажири в метро Києва

У Києві бюро знахідок створено і працбвало з 1982 році. Розташовувалась комора забутих речей весь цей час на станції «Нивки». А із вересня бюро знахідок столичного метро працює у вестибюлі станції «Дорогожичі» у приміщенні колишніх кас.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на  КП «Київський метрополітен».

Графік роботи залишився незмінний: щодня з 08:00 до 17:00, у п’ятницю – із 08:00 до 15:45, субота-неділя – вихідний. Технічна перерва – з 12:00 до 12:45. Телефон для довідок: 044-238-43-13.

Разом із тим пасажирів закликають: у разі знаходження забутих речей на станції не торкатись їх і повідомити про це чергового або працівника поліції. А в разі виявлення забутих речей у вагоні поїзда – одразу повідомити машиніста електропоїзда через переговорний пристрій «Пасажир-Машиніст», що розташований у вагоні.

Бюро знахідок метрополітену приймає лише речі. Документи, знайдені на станціях, передають працівникам правоохоронних органів, тому при їхньому пошуку необхідно звертатися до поліції.

Що научастіше і надивніше забувають в метро:

За тривалий час роботи до бюро потрапляли найрізноманітніші згуби залежно від пори року. Тенденції свідчать, що влітку пасажири забувають окуляри, самокати, дитячі наплічники, капелюхи. Натомість у холодні пори року – шарфи, рукавички, шапки, а навесні – парасольки, куртки, наплічники.

Найнесподіваніші речі, що потрапляли до бюро за час його роботи:

  • колекція старовинних монет та значків;
  • колекція дитячих книжок 1953 року;
  • сімейний фотоальбом із фотографіями початку ХХ століття;
  • газонокосарка;
  • вставна щелепа;
  • валіза з одягом священника;
  • мікрохвильова піч.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів бути уважними та не забувати свої речі.

Всі новини громадські автобуси, тролейбуси та трамваї в розділі— ТРАНСПОРТ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору