Інформатор Київ

ГРОШІ

У Києві на ремонті доріг у Святошинському районі нанесли збитків на 500 000 гривень

Посадовцю комунального підприємства у Святошинському районі повідомили про підозру через нанесення збитків під час ремонту доріг. 

За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури м. Києва повідомлено про підозру головному інженеру КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району м. Києва» у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Передає Інформатор з посиланням на прокуратуру Києва.

За даними слідства, посадовець прийняв рішення про виконання робіт з ремонту асфальтового покриття на замовлення приватного підприємства на суму понад 500 тис. грн. Проте, внаслідок неналежної організації договірної та надалі претензійної роботи, виконання вказаних робіт залишилося неоплаченим.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СВ Святошинського УП ГУНП у м. Києві.

Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі — ТРЕШ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору