Інформатор Київ

ПРЕС-РЕЛІЗИ

Novus: Сімейний магазин із широким асортиментом

Що ви робитимете, якщо раптом зрозумієте, що в холодильнику немає ні молока, ні хліба? Або не вистачає інгредієнтів, щоб приготувати звичайний бургер? Найкращий варіант – замовити якісні товари для всієї родини “онлайн”.

Усе, що вам потрібно, це взяти смартфон у руки, увійти у відповідний онлайн-додаток для доставки продуктів або їжі, щоб зробити замовлення, а потім отримати посилку всього за наступні кілька годин. Навіть думка про таке радує і розслабляє. В інтернеті доступні не лише продукти та бакалія, а й широкий асортимент одягу, гаджетів, електроніки, меблів, книжок, взуття, аксесуарів, прикрас тощо.

Переваги покупок у супермаркеті “Новус”

Інтернет здійснив революцію в нашому житті. Через численні переваги і вигоди все більше і більше людей в наші дні вважають за краще купувати речі в мережевих, а не в звичайних магазинах. З яких причин багато людей люблять онлайн-покупки і чому вони такі популярні? Приводи для цього такі:

  • зручний сервіс доставки покупок у Новус – без черг, очікувань;
  • різноманітний спектр акційних пропозицій;
  • безкоштовна доставки при замовленні від певної суми;
  • можна обрати самовивезення з магазину у вашому місті;
  • найпривабливіші пропозиції та найкращі ціни доступні в гіпермаркеті, бо товари надходять напряму від виробника чи продавця без участі посередників;
  • більше різноманітності, ніж у стандартних фізичних супермаркетах, ви можете знайти практично будь-який бренд або предмет;

Надіслати подарунки рідним і друзям легко, де б вони не знаходилися. Якість і різноманітність товарів Novus дає змогу вибрати і відправити за вказаною адресою те, що хочете подарувати. Навіть упакують презент красиво за вас! Тепер немає необхідності використовувати відстань як виправдання для того, щоб не надсилати подарунок з таких випадків, як дні народження, весілля, ювілеї, День святого Валентина, День матері, День батька тощо.

Скільки разів ви витрачали набагато більше, ніж планували? Найімовірніше, в кінцевому підсумку, купували речі, які не зовсім те, що хотілося (але ми не можемо знайти нічого кращого в магазині). У магазинах Новус у Києві вам не потрібно дозволяти асортименту диктувати, що придбати, і ви можете отримати саме те, що хочете та чого потребуєте.

Як замовити доставку продуктів у Новус

Каталог магазину представлений у простому та приємному візуальному оформленні. Ви легко знайдете акційні пропозиції, вони розташовані у верхньому меню головної сторінки, вкладка відкриє доступ до понад 1000 найменувань товарів. Серед них продовольча та непродовольча продукція високої якості. Магазин не працює з підозрілими фірмами, і виробники ретельно відбираються, щоб у результаті задовольнити потреби більшості українців.

Далі, рухаючись по меню зверху-вниз, ви знайдете спецпропозиції – це спеціальні акції, наприклад “три за ціною двох” та інше. Завдяки асортименту, що постійно оновлюється, вдається задовольнити потреби і тих, що економлять, і тих, хто не проти придбати новий товар.

У магазині ви знайдете багато товарів для дому, господарського інвентарю, канцтоварів, для дітей тощо. Тут не потрібно переходити між рядами величезних відділів, ви легко перемкнетеся між вкладками, наприклад “Бакалія” та “Одяг та взуття” або “Алкоголь” та “Товари для садівництва”.

Рекламний матеріал

Нагору