Інформатор Київ

ВІЙНА

У Києві на будівництва та ремонти укриттів виділили 133 мільйони гривень

На проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень.

Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки на поточний рік ухвалили депутати Київської міської ради під час засідання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент економіки та інвестицій міста Києва.

Так, на проєктування будівництва споруд цивільного захисту населення в десяти районах міста спрямують 91 мільйон гривень. На капітальні ремонти існуючих укриттів, що розташовані у школах, дитячих садках, гуртожитках та закладах професійно-технічної освіти, буде виділено 41,6 мільйона гривень.

Окрім того, у межах внесених змін до Програми на 2023 рік Київрада також збільшила фінансування міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки на 100 млн гривень. Це дозволить посилити обороноздатність та безпеку у столиці.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору