Інформатор Київ

ГРОШІ

Мешканцям Києва до Дня Незалежності України виплатять матеріальну допомогу: хто і скільки отримає

До Дня Незалежності України столиця виплатить загалом 130 мільйонів гривень одноразової матеріальної допомоги соціально-незахищеним киянам. У тому числі – внутрішнім переселенцям, які сьогодні проживають у столиці.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі, передає Інформатор.

“Всього допомогу отримають 280 тисяч мешканців міста. Розмір виплат становить від 400 до 950 гривень», – написав Віталій Кличко.

Зокрема, матеріальну допомогу отримають люди з інвалідністю I, II та III груп; особи, які одержують допомогу на дітей з тяжкими захворюваннями; діти-сироти; Праведники Бабиного Яру; репресовані особи, яких у подальшому реабілітували; учасники народного ополчення, які брали участь в обороні Києва з липня по вересень 1941 року; батьки та матері загиблих в мирний час військовослужбовців строкової служби; непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує розміру 2,5 прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність.

Всі новини про виплати та матеріальну допомогу читайте в розділі— ГРОШІ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору