Інформатор Київ

ГРОШІ

У Києві на реконструкції сходів з бруківки на Подолі розтратили 1, 4 млн грн

Заступнику директора КП «Інженерний центр» повідомили про підозру за фактом  розтрати 1, 4 млн грн на реконструкції сходів з бруківки на Подолі.

Прокуратура міста Києва повідомила про підозру заступнику директора КП «Інженерний центр» за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Передає Інформатор.

Згідно з матеріалами слідства, між КП «Інженерний центр» та приватним підприємством був укладений договір підряду на виконання будівельних робіт по реконструкції сходів від провулку Десятинного до вулиці Гончарної, а також благоустрою пішохідної алеї Андріївського узвозу.

Підозрюваний, достовірно знаючи, що вартість гранітної бруківки, яку використали під час виконання вказаних робіт, завищена, підписав акти виконаних будівельних робіт.

Відповідно до висновків судових товарознавчої та економічної експертиз сума збитків, завданих територіальній громаді міста Києва, становить близько 1,4 млн грн.

Вирішується питання щодо застосування відносно підозрюваного запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Слідство триває. У ході слідства буде надана оцінка діям інших службових осіб комунального підприємства та підрядної організації.

Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі — ТРЕШ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору