Інформатор Київ

ПРЕС-РЕЛІЗИ

Cерія realme 11Pro – смартфони з нотами Gucci

Компанія realme продовжує традицію своїх гучних колаборацій в дизайні. Згадати хоча б  realme 10 Pro Сoca-Cola eddition (unboxing)  та лінійки  GT Master Edition,    GT Neo 3 Naruto Edition,  realme gt neo 2 Dragon ball , тощо. 

Цього року realme представила лінійку смартфонів 11 Pro, які виділяються своїм преміальним дизайном. Компанія співпрацювала з відомим дизайнером принтів Матео Менотто, улюбленець бренду GUCCI, також співпрацював з Chanel та Bulgari. Завдяки цій співпраці вдалося знайти унікальні рішення, що об’єднують світ моди та технологій. Основною концепцією дизайну стало переосмислення міської культури, поєднання минулого і сьогодення, історичної спадщини та сучасних тенденцій. Основною концепцією є душа Мілана, об’єднання естетики елегантного минулого і яскравого сьогодення. Особливо примітним став доступний колір –  Світанковий Беж (Sunrise Beige). 

Своїм дизайном для realme – я хотів вшанувати та відзначити моє улюблене місто Мілан, а саме його природу та архітектуру. 

Зовнішній вигляд серії realme 11 Pro натхненний принтом Мілану, який я спеціально створив для дизайн студії realme.

Круглий об’єктив моделі нагадує кільця сонця на світанку.

Жовта лінія посередині символізує дорогу, яка тягнеться у далечінь.

І колір, використаний для цього дизайну, бежевий, який є кольором сонця, яке ллється на будівлю з усієї сторони. Ми назвали цей яскравий колір серії 11 Pro.

Світанковий беж”, – коментує Матео Менотто.

принт Мілану, який Матео Менотто створив для дизайн студії realme.

Лінійка смартфонів realme 11Pro та  realme 11Pro Plus представлена в трьох кольорах, “Астральний Чорний” – для любителів італійської класики, “Зелений Оазис” – для поціновувачів соковитих  рішень та “Світанковий Беж” – для фанатів міської роскоші.  Однозначно нове прочитання “номерної серії” від  realme, чого варта лише текстура трьохвимірного плетіння на корпусі та тривимірні шви на високоякісній веганській шкірі.

В Україні серія  буде представлена в двох кольорах “Астральний Чорний” та “Світанковий Беж”.

Про realme

realme — це всесвітня компанія новітніх технологій, що розвивається, доповнює ринок смартфонів і AIoT і робить передові технології більш доступними. Бренд пропонує споживачам низку смартфонів і пристроїв із преміальними характеристиками, якістю та передовим дизайном за доступними цінами.

Компанія заснована у 2018 році Sky Li та постійно наслідує свій девіз Dare to Leap. realme лише за три роки стала одним із 5 найкращих гравців у сфері смартфонів на 30 ринках у всьому світі і вийшла на 61 ринок, включно Китай і Південно-Східну Азію, Південну Азію, Європу, Росію, Австралію, Близький Схід, Латинську Америку та Африку. Всесвітня база налічує понад 140 мільйонів користувачів.

Аби дізнатися більше, переходьте за посиланням www.realme.com

Рекламний матеріал

Нагору