Інформатор Київ

ПРЕС-РЕЛІЗИ

Лазерна епіляція з урахуванням індивідуального гормонального фону

Кількість волосяної рослинності на тілі залежить від багатьох факторів, у тому числі рівня гормонів. Найчастіше зайвий волосяний покрив властивий представникам чоловічої статі, але при підвищеному чоловічому гормональному тлі, рясне зростання волосся на різних частинах тіла може спостерігатися і у жінок.

Максимально прояв посиленого зростання властивий людей від 18 до 35 років. У більш зрілому віці фолікули (джерела росту та підживлення волосяних стрижнів), як правило, втрачають колишню активність і кількість волосся, що росте, зокрема на ногах і руках, знижується. Тим не менш, у представниць жіночої статі в результаті вікового дисбалансу гормонів, що виникає, може спостерігатися посилене зростання волосся в нетипових зонах тіла, наприклад, на обличчі, грудях, животі. Лазерна епіляція – сучасна косметологічна процедура, яка допоможе позбавитися проблеми зайвої рослинності на тілі та обличчі безболісно і без дискомфортного реабілітаційного періоду.

Гормони та активне зростання волосся

В результаті підвищеного гормонального фону, який може бути обумовлений спадковістю, або викликаний деякими захворюваннями, позбавитися від волосяного покриву складніше. Для цього необхідно буде пройти досить тривалий курс лазерної епіляції з можливим повтором через деякий проміжок часу. Ймовірно, будуть і профілактичні маніпуляції щорічно чи частіше. На результативність процедур також впливають такі фактори, як пігмент волоскових стрижнів, фототип шкіри. Світла шкіра і темне волосся на тілі – варіант, який дозволить швидше, причому без особливого дискомфорту позбутися зайвої рослинності, навіть якщо вона занадто густа і жорстка. Але якщо підвищений гормональний фон, волосся почне знову рости вже зі «сплячих» цибулинок, а їх може бути дуже багато – на квадратний сантиметр шкіри до 700. Лазер діє лише на активні пророслі стрижні та їх джерела.

Під час вагітності та лактації часто спостерігається сплеск гормонів, відбуваються коливання їхнього рівня, тому в цей період найкраще утриматися від процедур епіляції лазером та пройти їх пізніше для більш ефективного та довгострокового позитивного результату.

Перш ніж приступити до видалення небажаної рослинності на тілі, необхідно:

  • Пройти огляд ендокринолога;
  • Припинити прийом гормоновмісних препаратів;
  • Проконсультуватися з косметологом щодо призначення курсу лазерної епіляції з урахуванням індивідуального гормонального рівня.

У будь-якому випадку, не варто нехтувати епіляцією лазером, оскільки ця методика дозволяє зруйнувати фолікули росту волосся, що діють. Проростання нових стрижнів можливе з «сплячих» на момент випалювання активних цибулинок, але послідовний і наполегливий вплив лазером поступово дозволить позбутися більшості або навіть усіх джерел проростання волосся на тілі.

Лазерна епіляція при наднормованому гормональному рівні

Незважаючи на досить безпечну та ефективну процедуру лазерна епіляція, завжди є протипоказання до її проведення та аспекти, які можуть негативно вплинути на бажані та прогнозовані результати. Тому завжди проводиться попередня консультація фахівця, вивчається анамнез потенційного клієнта.

Не варто приховувати медичних факторів. У випадках коливань гормонів, у тому числі і при прийомі медпрепаратів, що впливають на гормональний фон, про це необхідно обов’язково повідомити фахівця-косметолога перед планованою лазерною епіляцією. Це дозволить підібрати оптимальний курс видалення волосся, скоригувати протокол епіляції, призначити необхідну кількість процедур, а також встановити правильні параметри лазерного апаратного впливу. У деяких випадках пацієнти одержують відмову від проведення процедури, що зумовлено протипоказаннями.

Рекламний матеріал

Нагору