Інформатор Київ

ВІЙНА

У Києві керівника Департаменту безпеки Романа Ткачука взяли під домашній арешт

У середу, 21 червня, за результатами судового засідання директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука взяли під домашній арешт.

Як зауважили в КМДА, прохання Романа Ткачука обрати інший захід, що дозволяв би йому виконувати свої службові обов’язки та виїжджати на місця ліквідації надзвичайних ситуацій, було відхилене. Передає Інформатор.

Нагадуємо, вчора, 20 червня, Роману Ткачуку вручено підозру слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у м. Києві. У рамках кримінального провадження він підозрюється в нібито неналежному виконанні службових обов’язків.

Мова йде про питання фонду захисних споруд – сховищ та укриттів та випадок у Деснянському районі столиці, коли внаслідок російських обстрілів загинули люди. Підозру Роману Ткачуку правоохоронці вручили на робочому місці.

Реакція Кличко

В свою чергу мер Києва Віталій Кличко опублікував відеозвернення, де заявив про широкомасштабну кампанію з дискредитації столичної влади та його особисто.

Він навів сьогоднішній приклад, коли суд відправив під цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета керівника Департаменту муніципальної безпеки Романа Ткачука.

«Прохання Ткачука обрати інший запобіжний захід, що дозволяв би йому виконувати службові обов’язки та виїжджати на місця ліквідації надзвичайних ситуацій, було відхилене. Це при тому, що Ткачук постійно брав участь у ліквідації надзвичайних ситуацій. Зокрема, і після ворожих обстрілів. Тобто, жоден з голів районів, які відповідальні за облаштування укриттів і є балансоутримувачами та розпорядниками коштів, не постраждав. Ні за стан укриттів, ні за феєричні закупки в них. А знаходяться голови районів у вертикалі центральної влади. То ми говоримо про об’єктивність і відсутність політичних мотивів?» – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що протягом війни жодного разу не дозволив собі політичних випадів. Бо зараз ворог один, і мета у всіх має бути одна – захистити Україну і вигнати російських варварів з нашої землі. Але, за словами Віталія Кличка, не всі так поводяться.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору