Інформатор Київ

ПРЕС-РЕЛІЗИ

Не практичні білі стіни: міф чи правда

Багато людей вважають, що білі стіни – це нудно і не практично. Вони бояться, що плями і відбитки пальців буде видно на білих стінах, і тому вибирають інші відтінки для своїх інтер’єрів. Але наскільки це правильно?

Практичність білої фарби

Біла фарба – це, мабуть, один із найпрактичніших виборів для стін у приміщенні. Вона не тільки створює відчуття простору й об’єму, а й максимально відбиває світло, що робить приміщення світлішим і затишнішим. Крім того, біла фарба може бути матовою, що дає змогу приховати недоліки поверхні стін.

Відбитки і стійкість білої фарби

Деякі люди бояться, що на білих стінах буде видно відбитки пальців та інші забруднення, але це не так. Сучасні фарби, зокрема фарба Tikkurila, мають високу стійкість до забруднень і легко миються. Крім того, матеріал, з якого зроблена поверхня стін, також впливає на стійкість фарби. Наприклад, гіпсокартонові стіни легше миються, ніж цегляні.

Вибір білої фарби

Коли обираєте білу фарбу для стін, слід звернути увагу на тон і відтінок. Білий колір може бути холодним або теплим, що важливо враховувати при створенні інтер’єру. Крім того, варто вибирати якісну фарбу, наприклад, фарбу Tikkurila, щоб забезпечити високу стійкість і довговічність покриття.

Переваги білих стін

Білі стіни мають безліч переваг, які часто недооцінюються. Вони створюють відчуття простору і світла в приміщенні, що особливо важливо для невеликих квартир. Крім того, білі стіни можуть слугувати чудовим фоном для декору та акцентних елементів, дозволяючи їм виділятися і привертати увагу.

Компанія Tikkurila – це відомий виробник якісних фарб для стін. Вона пропонує широкий вибір відтінків білого кольору, а також інших кольорів і відтінків, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта. Фарби Tikkurila вирізняються високою стійкістю до зносу, забруднень і ультрафіолету, що забезпечує довговічність і гарний зовнішній вигляд стін на довгі роки. Крім того, компанія володіє багатим досвідом і високим рівнем експертизи, що дозволяє їй виробляти фарби високої якості для будь-яких завдань. Якщо ви хочете оновити свій інтер’єр і зробити його світлішим та просторішим, то вибір білої фарби Tikkurila буде відмінним рішенням.

Нагору