Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві відновили 4 капітальних ремонта вулиць: де перекрили та обмежили рух транспорту

У столиці завдяки сприятливій погоді розпочався ремонтно-будівельний сезон, і дорожники відновили роботи на 4 об’єктах капітальних ремонтів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на КК «Київавтодор».

На поточному тижні відновили проведення капітальних ремонтів одразу на кількох вулицях. Це все перехідні об’єкти, на яких роботи розпочались у минулі сезони.

Так, на вулиці Юрія Шумського розпочали ремонт кільцевої розв’язки на перетині з вулицею Березняківською. Нині дорожники демонтують бордюри, а також почали знімати старе асфальтове покриття. До кінця травня планують завершити весь комплекс робіт із капітального ремонту на всій протяжності вулиці Шумського.

Також відновили роботи на проспекті Володимира Івасюка (колишній проспект Героїв Сталінграда). Нині ремонтують кільцеву розв’язку на перетині з вулицею Олександра Архипенка. Рух під час ремонту буде частково обмежено.

Розпочалась і реконструкція вулиці Ентузіастів на новій ділянці. Там прокладатимуть нову систему дощової каналізації, тож рух на частині вулиці повністю перекриють.

Схема об’їзду: вул. Ентузіастів  – б-р І. Шамо  – вул. Ентузіастів.

До кінця травня планують закінчити капітальний ремонт вулиці Льва Толстого. Дорожникам лишилось влаштувати верхній шар покриття, закінчити ремонт тротуарів.

Згодом капітальний ремонт відновиться і на шляхопроводі на вулиці Льва Толстого через залізницю.

Також невдовзі поновлять і проведення капітального ремонту Кільцевої дороги (автошлях Т-10-27) від Одеської площі до вулиці Територіальної оборони (колишня вулиця Ватутіна).

Більше про перекриття та дорожну інфраструктуру читайте за тегом – РЕМОНТИ ДОРІГ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору