Інформатор Київ

ГРОШІ

На Подолі чоловік самовільно забудував під кафе територію історико-архітектурного заповідника Києва

За фактом самовільного зайняття ділянки та будівництва в історичній частині Києва підприємцю вже повідомили про підозру.

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний, не маючи рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу у власність чи у користування земельної ділянки, а також за відсутності дозвільних документів здійснив самовільне будівництво одноповерхової споруди – закладу громадського харчування на вулиці П. Сагайдачного у Києві. Передає Інформатор з посиланням на прокуратуру Києва.

Вказана земельна ділянка належить до зони охорони ІІІ категорії пам’ятки національного значення Андріївської церкви та розташовується у Центральному історичному ареалі міста Києва, в археологічній та архітектурній охоронних зонах, на території пам’ятки ландшафту і історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро», в межах пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу ІХ-ХVІІІ ст.».

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі— ТРЕШ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору