Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві та області введені аварійні відключення через дефіцит потужності в енергосистемі

Станом на 11:00 26 грудня дефіцит потужності в енергосистемі залишається суттєвим. Тому Укренерго вводить аварійні відключення у Києві та області.

Також наявні обмеження у системі передачі електроенергії внаслідок значних пошкоджень магістральних мереж масованими атаками росіян. У зв’язку з цим до всіх областей доведені ліміти споживання. Передає Інформатор з посиланням на Укренерго.

Наразі через перевищення лімітів споживання введені аварійні відключення у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Львівській, Київській областях та у м. Києві.

На об’єктах генерації та електромережах, пошкоджених внаслідок вже дев’яти масованих російських атак, тривають ремонтні роботи.

Через масштабність та складність пошкоджень відновлення обладнання та функціонування низки ключових об’єктів вимагає значного часу.

Також нагадаємо, що рятувальники закликають не користуватись ліфтами під час стабілізаційних відключень електроенергії у будинку.

Всі новини на тему електроенергії та у Києві та країні за тегом – Відключення світла.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору