Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві через тривалу відсутність водопостачання радять перевірити прозорість та запах води

У столиці здійснюються усі необхідні заходи для очищення води, що подається у водопровід. Однак, враховуючи її тривалу відсутність та стан мереж, фахівці все ж радять звертати увагу на прозорість та запах води й повідомляти диспетчерську «Київводоканалу» про будь-які відхилення.

Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві надало рекомендації щодо використання питної води централізованого водопостачання після тривалого відключення. Передає Інформатор.

Зокрема, після тривалої відсутності водопостачання бажано:

  • провести спуск води;
  • набрати порцію води у прозорий посуд та візуально оцінити її забарвленість, наявність сторонніх домішок і стороннього запаху;
  • у разі наявності виражених ознак забруднення питної води – незвичний колір, наявність домішок, сторонній запах – поки не вживати воду та повідомити проблему варто надавача послуг із водопостачання – ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» або Контактний центр міста Києва 1551.

Фахівці також рекомендують використовувати засоби для фільтрування води відповідно до інструкції виробника і частіше проводити огляд фільтруючих елементів у фільтрах питної води, які слід вчасно замінювати у разі необхідності.

Окрім того, Держпродспоживслужба радить мінімізувати вживання сирої води. Використовувати кип’ятіння як додатковий захід знезараження питної води.

Всі новини на тему електроенергії та у Києві та країні за тегом – Відключення світла.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору