Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Куди піти у Києві на вихідних: на Десятинній Всі. Свої проведуть «Маркет підтримки»

Цими вихідними, 26–27 листопада, на Десятинній, 12 команда Всі. Свої проведе «Маркет підтримки».

На маркеті будуть обмінюватися турботою одне про одного: свідомий шопінг допоможе локальним виробникам втриматися на плаву, а ті, у свою чергу, запропонують гостям підтримку у вигляді знижок. Передає Інформатор.

Що шукати на маркеті

На «Маркеті підтримки» буде чотири поверхи з одягом, взуттям та аксесуарами від 120+ брендів:

  • 1а поверх: поп-ап стор «ВільнаЯ» з лімітованими колекція дизайнерів;

  • −1 поверх: жіночий одяг (трикотаж);

  • −2 поверх: жіночий та чоловічий одяг, сумки, взуття, ремені, аксесуари, прикраси;

  • −3 поверх: верхній одяг.

На всіх поверхах маркету варто шукати знижки на різні товари від 10% до 50%. А на терасі −1 поверху розташується фудкорт, де гості зможуть перекусити, випити каву чи гарячі напої.

Оскільки Маркет підтримки припадає на важливу дату – День пам’яті жертв Голодомору в Україні. Команда Всі. Свої спільно із Фондом Музею Голодомору 26 листопада о 16:00 запрошує всіх охочих долучитись до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті”. На одній із терас Десятинної організатори, резиденти та гості маркету засвітять свічки як символ вшанування пам’яті кожного українця та українки, вбитих тоталітарним радянським режимом.

Безпека

Проведення маркету в умовах воєнного стану вимагає дотримання певних правил. Задля безпеки гостей маркету:

  1. Якщо оголосять повітряну тривогу, маркет буде призупинений до її відбою.

  2. Під час тривоги організатори попросять гостей покинути маркет і перейти в найближче укриття: на локації можна отримати інформацію про найближче сховище.

  3. Маркет знову відчинить двері для відвідувачів після оголошення відбою тривоги.

Організатори радять також не забувати, що у столиці новий сплеск захворювань на коронавірус: потурбуйтеся, щоб у вас була з собою маска та дотримуйтеся безпечної дистанції.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору