Інформатор Київ

НОВИНИ

Рекомендації при виборі та купівлі холодильника

Холодильник – це, мабуть, найважливіша побутова техніка у будинку. Він займає особливе місце у житті кожної людини. Купівля такої техніки – не зовсім бюджетна, тому потрібно вибирати техніку від перевіреного виробника, що добре себе зарекомендував. Тоді пристрій зможе прослужити довго та без поломок.

Знакові моменти при покупці

Просто зайти до магазину та купити холодильник, звичайно, можна, але ніхто не виключає можливості помилки. Тобто доставляють техніку, встановлюють її, а вона не підходить за розмірами. Якщо ви хочете отримати позитивний для себе результат, необхідно:

  • Врахувати габарити техніки. Перш ніж піти в магазин, визначте місце, де стоятиме холодильник, зробіть виміри. Потрібно переконатися, що в цьому плані не виникне проблем.
  • Визначитись з моделлю холодильника. Сьогодні існує безліч різноманітних варіантів. Усі вони мають відмінності. Наприклад, побутова техніка має одну, дві або більше камер охолодження. Від цього залежить його габаритні параметри.
  • Вибрати тип керування. Наразі холодильники оснащені електромеханічним або електронним керуванням. До речі, другий варіант має більш точне регулювання температури. Ви зможете контролювати інші параметри. Наприклад, рівень споживання енергії. Завдяки даній опції подібні моделі холодильників набувають все більшої популярності.
  • Визначити об'єм холодильника. Ви знаєте, які продукти необхідні для харчування, наскільки багато їх буде. Отже, розумієте, скільки простору вам знадобиться, щоб усе розмістити і можливо залишити трохи місця про запас.
  • Підібрати тип розморожування. Сучасні холодильники мають спеціальну систему розморожування. Але, незалежно від вибору, хоча б кілька разів на рік необхідно повністю звільнити холодильник від продуктів та розморозити його, щоб помити.

Дізнайтесь тип та кількості компресорів. Існує кілька типів компресорів, але найчастіше в систему холодильника встановлюється один. Найбільш популярними є інверторні компресори. Вони мають чудові експлуатаційні характеристики.

Значення має енергоефективність. Холодильник працює цілодобово, тому хочеться вибрати модель, яка споживає якнайменше енергії. Дізнайтеся, чи є додаткові опції та функції. Сучасні моделі вдосконалюються щороку, тому пропонуються такі функції: вугільний фільтр, автономне збереження холоду, льодогенератор тощо. Придбати побутову техніку зараз не складе особливих труднощів. Вигідно купити холодильник у Фокстрот можна в будь-який зручний час за допомогою кваліфікованих консультантів. Вони розкажуть вам про переваги і особливості моделі, що вас зацікавила. Тоді вам буде простіше ухвалити рішення щодо придбання. Уважно ставтеся до вибору виробника. Він повинен мати позитивну репутацію. Значення має і бюджет, який ви можете виділити для придбання.

Рекламний матеріал

Нагору