Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві попереджають про жовтий рівень небезпеки на дорогах

У вівторок, 22 листопада, у Києві очікують ожеледицю на дорогах. Влада та рятувальник попередили про перший рівень небезпеки – жовтий.

Погодні умови призведуть до порушення руху транспорту на дорогах і вулицях. Передає Інформатор з посиланням на ДСНС Києва.

“Саме тому звертаємося до водіїв бути уважними і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, контролювати швидкість транспортного засобу” – попередили рятувальники.

  • Під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.
  • Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору