Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Куди звертатись, щоб безкоштовно евакуювати маломобільних та лежачих людей з прифронтових зон України

Благодійна організація ADRA Ukraine пропонує безкоштовну евакуацію з прифронтових зон на більш безпечну територію держави постраждалому від конфлікту населенню України. Особливо це стосується людей пенсійного віку, осіб з інвалідністю, лежачих та важкохворих.

Допомога реалізується за сприяння уряду Канади у межах проєкту LEAP. Діяльність охоплює Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Донецьку та Київську області. Передає Інформатор з посиланням на  ADRA Ukraine.

У напрямі евакуації задіяні парамедик, 10 автобусів та 2 автівки швидкої допомоги, які на регулярній основі здійснюють рейси. Ці автівки застосовуються для транспортування людей пенсійного віку, осіб з інвалідністю або важкохворих.

В листопаді ADRA Ukraine за проханням організації Help for Ukrainians надала допомогу в евакуації маломобільних людей пенсійного віку з міста Запоріжжя до міста Дніпра, для подальшої їх евакуації на західну Україну. З огляду на вік та стан здоров’я пасажирів, їх вирішили евакуювати автівкою швидкої допомоги під наглядом лікаря. Незважаючи на нелегкі обставини, евакуйованих успішно доставили до пункту подальшого транспортування.

Загалом від початку проєкту допомогу в цьому напрямі вже отримали понад 5 600 осіб. Робота в цьому напрямі триває.

Щоб отримати безкоштовні послуги евакуації з прифронтових зон, ви можете звернутися по допомогу в ADRA Ukraine кількома способами. Перший з них — за номерами телефонів гарячої лінії:

+380672036248;

+380505720407.

Також можна перейти на офіційний сайт ADRA та заповнити форму або повідомити про свою проблему в особистих повідомленнях у соцмережах.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору