Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Укрзалізниця створила міжнародний залізничний хаб: до яких міст Європи тепер зручніше дістатися з Києва

Укрзалізниця продовжує покращувати залізничне сполучення з іншими країнами. При складанні нового графіка маршрутів залізничники прорахували створення нового міжнародного залізничного хабу в Чопі, щоб дати пасажирам з різних міст України можливість комфортно дістатись закордону залізницею.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на УЗ.

Відтепер через Чоп, на додачу до поїздів №59/60 Київ — Чоп та №749 Київ – Відень, курсують такі рейси:

  •  № 4/3 Запоріжжя — Ужгород;
  •  № 45/46 Ужгород — Харків;
  •  № 81/82 Київ — Ужгород;
  •  № 749/750 Київ — Ужгород.
  •  № 265/266 Ковель — Ужгород (новопризначений).

Зміна маршруту прямування цих рейсів дозволить мешканцям Харкова, Сум, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова та Ковеля зручно діставатись Чопа, де можна буде пересісти на рейси до Захоні (Угорщина), Будапешта (Угорщина), Чієрни-над-Тісоу (Словаччина).

Також з 11 грудня курсуватимуть поїзди:

  • Відень (Австрія) — Чоп
  • Кошице (Словаччина) — Чоп

У співпраці з чеськими перевізниками планується також призначення рейсу Прага — Чоп, дату початку курсування буде оголошено додатково. Продовжуємо працювати над покращенням залізничного сполучення для пасажирів і нагадуємо, що всі маршрути та зручні стиковки можна дивитись на сайті https://uz-vezemo.com

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору