Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Куди піти у Києві на вихідних: Всі. Свої проведуть “Теплий маркет”

12–13 листопада Всі. Свої проведуть «Теплий маркет». Тут кожен зможе не тільки підтримати локальні бренди, а й подбати про необхідні у цей час речі для себе та своїх близьких: свічки, ковдри, в’язані шкарпетки, запашне печиво, вовняні светри, твідові пальта та багато іншого.

Передає Інформатор з посиланням на організаторів.

Що шукати на маркеті

На «Теплому маркеті» будуть представлені 150+ виробників різних категорій:

  • гастрономія (сири, м’ясо, мед, алкогольні напої, солодощі);

  • речі для дому та декор (свічки, текстиль, кераміка, вироби з дерева, кухонне приладдя, декоративні елементи);

  • одяг (трикотаж, верхній одяг, пальта);

  • аксесуари (шапки, рукавички, перчатки, шарфи в’язані, сумки, ремені, гаманці);

  • прикраси.

Одяг слід шукати на -3 поверсі, гастрономію – на -2. Речі для дому та декор займуть -1 поверх, на 2-му розмістяться аксесуари та прикраси. На 1а поверсі будуть благодійні ініціативи та активності. А на терасі −1 поверху розташується фудкорт, де гості зможуть перекусити, випити каву чи гарячі напої.

Благодійна ініціатива

12 листопада з 15:00 до 19:00 на локації працюватиме свічкарня від волонтерської спільноти “Тепло для котиків ЗСУ”. Гості маркету матимуть змогу долучитися до створення заготівель під окопні свічки для потреб захисників і захисниць. Крім того, обидва дні на маркеті працюватимуть точки збору необхідних для виготовлення окопних свічок матеріалів.

Організатори просять приносити:

  • Жерстяні баночки: ширина має бути більша за висоту чи однакова, а самі баночки — чисті та охайно відкриті, без гострих кутів і чисті. Зерніть увагу: вузькі високі баночки не підходять!

  • Свічки та залишки свічок. Підходить харчовий парафін та будь-який віск.

  • Дитячі малюнки для захисників і захисниць.

Що? Де? Коли?

Теплий маркет відбудеться 12–13 листопада у Києві, на Десятинній, 12. Маркет працюватиме з 10:00 до 20:00 години. Вхід вільний.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору