Інформатор Київ

ВІЙНА

Жителів Києві просять запастись водою: скільки буде відсутнє водопостачання

У понеділок, 31 жовтня, внаслідок обстрілів Києва 80 % міста лишилось без води. Фахівці «Київводоканалу» працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу водопровідних станцій.

Наразі, через пошкодження енергооб‘єкту біля Києва, 80% споживачів столиці залишаються без водопостачання. Про це повідомив Віталій Кличко, передає Інформатор.

“Про всяк випадок, просимо запастись водою з найближчих бюветів та точок продажу. Спеціалісти роблять все можливе, щоб повернути воду у квартири киян. Працюють також і енергетики, щоб відновити енергопостачання в 350 тисяч помешкань Києва, які залишилися без світла”, – повідомив мер.

Також додав, що за три-чотири години, приблизно до 18:00, водопостачання повернуть споживачам лівого берега Києва та частково – правого.

Енергопостачання вже частково відновили в Деснянському районі столиці. Фахівці “Київводоканалу” та енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору