Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Києві готують до випуску транспорт від країн-партнерів: на які маршрути виїдуть нові євро-баси

Тривають останні приготування до випуску на міські маршрути автобусів, які Київ отримав у якості  допомоги від європейських країн. Машини курсуватимуть на маршрутах, які спеціально запровадять під цей рухомий склад.

В результаті дослідження пасажиропотоків у місті, КП «Київпастранс» вирішив запровадити два нових маршрути – перший з’єднає вулицю Метрологічну і Деміївську площу, другий пролягатиме від житлового масиву Троєщина до станції метро «Лівобережна». Передає Інформатор з посиланням на КМДА.

Наразі тривають останні процедури з оформлення необхідних документів на отримані автобуси. Завершуються процедури отримання технічних паспортів, реєстрація і постановка на облік транспортних засобів з видачею українських державних номерів. Паралельно триває оснащення автобусів валідаторами та системою супутникового відстеження.

По завершенню всіх необхідних процедур, найближчим часом, отримані містом автобуси вийдуть на нові маршрути.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх