Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Києві у Мистецькому арсеналі проведуть Сімейні вихідні: коли і що там буде

У суботу та неділю, 17–18 вересня, у Мистецькому арсеналі відбудуться Сімейні вихідні — подія з різноманітними активностями для дітей та дорослих.

Команда підготувала захопливу освітню програму, яка спонукатиме до розвитку креативного мислення, творчості, пізнавального сімейного відпочинку. Передає Інформатор з посиланням на організаторів. Серед подій: майстер-класи та арт-терапевтичні заняття, лекції, інтерактивні прогулянки Арсеналом та воркшопи.

Подія відбудеться 17 та 18 вересня (суботи та неділі) 2022 року, з 11:00 до 17:00.

У Мистецькому арсеналі дорослі та діти зможуть:

  • поринути в різноманіття української дитячої літератури, музики та анімації;
  • заглибитися в історію комікс-культури;
  • дізнатися більше про художників та опанувати нові техніки малювання;
  • створити плакат «про все на світі» як вираження власних думок, бажань і мрій;
  • навчитися керувати негативними емоціями та спрямовувати їх у творчість та багато іншого;
  • а також познайомитися з історією місцевості, де тепер розташований Мистецький арсенал, від давніх часів до сьогодення.

Повну програму Сімейних вихідних можна завантажити за посиланням.

Ціна вхідного квитка: 50 грн. «Сімейний квиток» (розрахований на 4-х осіб): 150 грн. Квитки можна буде купити в касі Мистецького арсеналу чи онлайн. Дітям до 5 років вхід безкоштовний.

Графік роботи Сімейних вихідних: субота-неділя, 17–18 вересня, з 11:00 до 17:00. Графік роботи Сімейних вихідних і розклад подій може змінюватися залежно від безпекової ситуації в Україні. Слідкуйте за змінами на офіційному сайті Мистецького арсеналу та в соціальних мережах.

В разі оголошення повітряної тривоги всі події зупиняються. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття (перехід на Площі Слави). Події розпочнуться після закінчення повітряної тривоги.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх