Інформатор Київ

ЖИТТЯ

День Незалежності України: що відбувається на Хрещатику в святкові дні

В середу, 24 серпня, українці святкують 31-у річницю Незалежності України. У ці дні заборонені всі масові заходи, але на Хрещатику досить людно. 

Більшість з прапорами, українською символікою та у святкових вишиванках. Передає Інформатор, який прогулявся головною вулицею столиці.

Всі гуляють, роздивляються та фотографують виставку війскової техніки. Тут можна побачити і БМП з БМД, танки, САУ, броньовані машини россгвардії та багато іншого. Також на Хрещатик привезли і снаряди РСЗВ, якими росіяни стріляють по наших містах та селах.

Сама виставка розтягнулася від вулиці Богдана Хмельницького та аж до Майдану Незалежності. Рух центральною вулицею міста зараз перекритий. Судячи з банерів, ця виставка приурочена до 31-ї річниці Незалежності України.

Не дивлячись на попередження про ракетні атаки на столицю, на вулицях міста досить людно. Багато пар, сімей, що гуляють з дітьми. Громадський транспорт на святкові дні працює для перевезень пасажирів із 06:00 до 21:00. Під час повітряної тривоги рух наземним транспортом та поїздів метро наземними ділянками призупиняється. Підземні станції метро як укриття працюють цілодобово.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору