Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві фіксують зріст кількості тяжких випадків захворюваності на COVID-19

У столиці зберігається тенденція до зростання кількості діагностованих випадків COVID-19, зокрема тяжких форм захворювання. До такого висновку можна дійти після аналізу статистики потрапляння пацієнтів до стаціонарних закладів.

Так, якщо 1 серпня у лікарнях Києва перебувало 68 хворих на COVID, то сьогодні їхня кількість збільшилася до 143. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, передає Інформатор.

Вона зауважила, що легкі форми COVID-19 не потребують госпіталізації. Людина перебуває вдома, виконує рекомендації лікарів, дотримується карантинних вимог та згодом одужує. Проте, на жаль, буває, що хвороба діє на організм людини агресивно, спричиняє небезпеку для життя.

У столиці тим часом продовжується вакцинація. Зробити щеплення можна в медичних закладах: центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах, а також у центрах масової вакцинації, що працюють у ТРЦ: «Gulliver», «River Mall», «Універмаг Україна». Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявочним принципом можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

У столиці створено максимально сприятливі умови для того, щоб зробити щеплення швидко, зручно та безпечно. Можна зробити першу дозу (для тих, хто ще не щепився), другу, бустерну та другу бустерну дози. При цьому другий бустер в Україні дозволено вводити всім особам віком від 60 років, а також людям 18-59 років із хронічними хворобами.

Телефони для довідок щодо адрес і годин роботи пунктів вакцинації від COVID-19 – за посиланням: https://bit.ly/3KikfVD.

Всі матеріали по темі COVID-19 читайте у рубриці — Коронавірус в Україні.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору