Информатор Киев

ЖИЗНЬ

В Україні запустився маркетплейс допомоги жінкам: вперше об’єдналися понад 20 соціально важливих організацій

На сторінці маркетплейсу зібрані жіночі ініціативи — фонди, благодійні та громадські організації, а також телеграм-боти, які підтримують та надають допомогу українським жінкам. Можна обрати категорію фонду або громадську організацію — гуманітарна чи юридична допомога,  робота з питаннями насильства, здоров’я або освітні проєкти. 

Мета проєкту «Підмога» багаторівнева. Насамперед її ціль — полегшити жінкам пошук організацій та ініціатив, до яких можна звернутися по допомогу. По-друге, це інструмент для громадських організацій, який допоможе розказати про свою діяльність ширшій аудиторії. Передає Інформатор.

Громадські організації, які хочуть потрапити до переліку,  можуть заповнити анкету на сторінці «Підмоги» або написати на divoche.media@gmail.com.

Для divoche.media «Підмога» є й важливим соціальним проєктом, який посилює вплив та видимість жіночих спільнот.  

На сторінці проєкту вже понад двадцять пропозицій, серед них є й досвідчені організації, й ті, що утворилися нещодавно у відповідь на нові виклики, які постали перед українським жіноцтвом після 24 лютого. 

Зокрема, фонд «Сильні», який допомагає постраждалим від сексуального насильства, та громадська організація «Землячки», яка забезпечує жінок-військових гуманітарною допомогою. 

Вітрина проєкту буде доповнюватися та оновлюватися щонайменше раз на місяць. 

“Ідея проєкту зріла досить давно —  ми багато працюємо з жіночими громадськими організаціями та знаємо, що їм насамперед потрібна медійна підтримка, водночас бачимо, що багатьом жінкам потрібна допомога, а вони не знають до кого можна звернутися, — говорить головна редакторка Оксана Павленко. — Нам хотілось допомогти усім — для перших надати можливість розповісти про їхню діяльність, для других — створити майданчик, на якому можна знайти та отримати допомогу. Нам близька ідея жіночої підтримки: ми знаємо, що в єднанні — наша сила. “Підмога” — перший крок до створення кола жіночої взаємодопомоги”. 

Головна редакторка Оксана Павленко

Divoche.media — незалежний жіночий онлайн-журнал, створений у березні 2022 року на основі сайту The Devochki. Фокус проєкту незмінний — це досвід, досягнення жінок та їхні проєкти у бізнесі, культурі, благодійності та соціальній сфері. 

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх