Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Києві придбали нову протиаварійну спецтехніку: столицу продовжують готувати до опалювального сезону

Київ продовжує активно готуватись до наступного опалювального сезону. Поряд із плановими регламентними роботами та поточними ремонтами керуючі компанії оновлюють кількість спеціалізованої техніки для обслуговування житлових будинків.

У Печерському районі придбали цього року новий аварійно-ремонтний автомобіль на базі Hyundai, установку високого тиску для прочищення каналізаційних мереж, а також автогідропідйомник. Про це під час інспекції аварійної служби району повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає Інформатор.

Техніка придбана коштами статутних фондів підприємств. Нагадаємо, що у грудні минулого року Київська міська рада прийняла рішення про збільшення статутних фондів керуючих компаній, що обслуговують житловий фонд столиці. Фінансування спрямовано винятково на придбання механічної снігоприбиральної техніки, спеціалізованих аварійно-ремонтних авто, установок для прочищення зливостоків, водостоків, засобів механізованого прибирання тощо.

«Важливо, щоб аварійно-ремонтні служби працювали оперативно та якісно. Адже чим більше часу їде аварійка, тим більші масштаби аварійної ситуації доведеться усувати. Всі керівники підприємств, відповідальні посадові особи повинні пам’ятати, що ми готуємось важкого зимового періоду і повинні бути максимально готові до будь-яких позаштатних ситуацій. Необхідно забезпечити належні умови роботи для двірників, водіїв тракторів, сміттєвозів, аварійних авто та інших робітників», – зауважив Петро Пантелеєв.

Він заявив, що оновлюють техніку всі керуючі компанії, закуповують обладнання і спецавто, яких найбільше бракує: аварійки, трактори, автовишки, установки для прочищення мереж тощо.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх