Інформатор Київ

ЖИТТЯ

На яких пляжах Києва не рекомендують купатися

Фахівці перевірили воду у столичних водоймах і рекомендують не купатися на столичних пляжах через невідповідність показників води водних об’єктів санітарним нормативам.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпробспоживслужби в місті Києві, передає Інформатор.

Це стосується пляжів «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Чорторий», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця», а також необхідне додаткове інформування населення щодо заборони купання в місцях (зонах) відпочинку «Березняки», «Русанівський канал», «Русанівська коса», «Лісова», «Горбачиха», «Довбичка».

18-20.07.2022 проводився відбір проб води водних об’єктів в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Києва.

“За результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проби води не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02 травня 2022 року №721 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №173”, – повідомили в Головному управлінні Держпробспоживслужби в місті Києві.

Нагадуємо, що в Києві цього року офіційно не відкривали пляжний сезон.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору