Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Києві проводять звірку квартирних лічильників: що треба знати і які дані передати

Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» проводить звірку номерів індивідуальних лічильників, щоб забезпечити коректні нарахування за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення холодної та гарячої води.

Як повідомляє ЦКС, у частини споживачів Києва за особовим рахунком в облікових базах підприємств, що здійснюють виконання послуг, відсутній номер лічильника. Передає Інформатор з посиланням на КМДА.

Це не дозволяє завантажувати актуальні показання при їхній передачі або здійснювати коригування у випадку звірки.

Зверніть увагу: якщо на електронну пошту надійшло таке повідомлення, у ЦКС просять, не зволікаючи, направити дані про квартирні лічильники води.

Також перевірити номери лічильників гарячої та холодної води можна в інфоблоках виконавців послуг (ПрАТ «АК «Київводоканал та  КП «Київтеплоенерго»), в особистому кабінеті ЦКС (https://cks.com.ua/cabinet) або в паперовому рахунку-повідомленні – номер має бути тотожним із номером, що зазначений безпосередньо на лічильнику та у його паспорті.

Для актуалізації даних лічильників необхідно надати фото або скан-копії:

  • актів монтажу або опломбування лічильників;
  • паспортів лічильників або сертифікатів про проходження повірки;
  • фото лічильників на момент звернення для звірки показань та за необхідності коригування.

Надати цю інформацію можна через канали обслуговування «Центру комунального сервісу»:

Із додатковими питаннями можна звертатися до call-центру ЦКС (044) 247-40-40 і за додатковими телефонами сервісних центрів.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх