Информатор Киев

НОВОСТИ

Компанії, які воюють на економічному фронті: Primavent

В сучасних умовах підтримка економіки країни важлива як ніколи. Нажаль багато підприємств, не змогли продовжити свою діяльність після 24 лютого. Саме тому, ті хто намагаються працювати, потребують особливої уваги, адже вони роблять свій внесок в нашу перемогу.

Компанія Primavent вже багато років працює в Києві і продовжує працювати і нині. Основний профіль діяльності компанії це монтаж обладнання для кондиціонування та вентиляції. Побутові кондиціонери, або складні системи вентиляції для підприємств – це саме ті задачі, які допомагають вирішити фахівці Primavent.

Для власників і співробітників, як для всіх українців життя розділилось на до та після, проте спільними зусиллями, компанія продовжує свою роботу, надає підтримку волонтерам та вимушено переміщеним особам. Для останніх Primavent відчинила свої двері, адже гарні спеціалісти завжди потрібні.

Сьогодні компанія закликає не ігнорувати питання вентиляції в приміщеннях. Адже сучасні події довели, що грамотна спланована система вентиляції повинна бути в кожній будівлі від підвалу до горища. Бо сама вона іноді може врятувати життя. Тому при відновленні ушкоджених будівель та при будуванні нових, треба приділяти особливу увагу питанню системи вентиляції та кондиціонування.

Наразі спеціалісти Primavent відкрити до співпраці з усіма, хто потребує допомоги. Ви можете детально ознайомитись з діяльністю компанії на сайті https://primavent.com.ua/, або отримати первинну консультацію за вашим питанням в телефонному режимі:

Партнерський матеріал

Наверх