Информатор Киев

ВОЙНА

Києву передали 12 нових пожежно-рятувальних автомобілів і 7 швидких

29 липня столиця отримала спецавтомобілі та спорядження від країн-партнерів. Влада передає машини  столичним рятувальникам та медикам.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Інформатор.

Йдеться про 12 пожежних та пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів. А також рятувальне спорядження зі Швейцарії.

«Тепер наше місто стало ще більш оснащеним, що стосується захисту від пожеж, зокрема в результаті ракетних обстрілів. Адже сьогодні, в умовах війни, нам вкрай важливо швидко та ефективно реагувати, аби врятувати життя людей. І місто Київ робить усе, що може, аби наші служби були забезпечені всім необхідним», – сказав мер столиці.

Зокрема, Київ отримав 2 нових автомобіля Renault для пінного гасіння пожеж. Це найсучасніші авто з 11 тис. л суміші для гасіння. Ці авто призначені для гасіння пожеж на автозаправках, нафтобазах, на виробництвах, а також там, де використання води при гасінні неможливе. Ці спецавто столиця отримала від німецьких та польських партнерів. Німці зібрали для Києва кошти, а поляки забезпечили виробництво автомобілів у найкоротші терміни.

Ще 7 пожежних авто столиці передало місто-побратим Києва – Лейпциг. Зокрема, й дві автодрабини довжиною 30 м, що вкрай необхідні для порятунку людей. А три пожежних авто передали громади кількох невеликих німецьких міст.

Також як допомогу від двох міст-побратимів Київ отримав 7 карет швидкої допомоги: 5 швидких від міста Гамбурга та 2 – від Лейпцига.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх