Информатор Киев

ВОЙНА

Скільки дитячих садочків працюють у Києві: відновлення роботи продовжують

У столиці поступово відновлюється робота дитячих садків і сьогодні вже працюють 38 закладів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає Інформатор.

«У столиці вже працюють 38 садочків, до яких записано 1750 дітей. Головною передумовою відкриття дошкільного закладу освіти була наявність укриття. Крім того, місто розробило досить дієвий механізм зарахування до чергових садочків дітей винятково працюючих батьків або тих, хто проходить службу в Збройних силах чи правоохоронних структурах. Для киян, чиї діти вже ходили в той чи інший садочок, достатньо надати довідки з роботи від обох батьків до свого ДНЗ і отримати направлення до чергового садочка в районі. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого ДНЗ та отримати направлення. Садочки у всіх районах будуть відкривати поступово, враховуючи наповнюваність уже відкритих ДНЗ», – пояснив Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що у разі потреби місто готове додатково відкрити необхідну кількість садочків, які також вже відповідають вимогам безпеки.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх