Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У Києві створили Telegram-бот для безоплатних консультацій з ветеринарами щодо утримання домашніх тварин

У столиці запровадили Telegram-бот «Твій вет Київ». Він слугуватиме для надання ветеринарного консультування власникам тварин.

Про це повідомило КП «Київська міська клініка ветеринарної медицини», передає Інформатор.

За словами в. о. директорки комунального підприємства Наталі Мазур, кияни матимуть можливість отримати широкий спектр відповідей на запитання щодо догляду за своїми домашніми улюбленцями. Консультації надаватимуть ветеринарні лікарі муніципальної клініки, які мають широкий практичний досвід.

«Ми щодня отримуємо від містян запитання і прохання надати пораду щодо домашніх улюбленців. Особливо в нинішній період воєнного стану, коли негативних факторів стало в рази більше, і це може негативно впливати на стан тварин. Тому бот – це допоміжний канал комунікації між нами та власниками тварин», – сказала Наталя Мазур.

Також для зручності у чат-боті передбачені адреси ветеринарних клінік.

Графік роботи Telegram-боту: із 09:00 до 18:00. Наразі бот працює в тестовому режимі, згодом функціонал доповнюватимуть. Однак цілодобово доступна довідкова інформація щодо перших дій у разі отруєння тварини, укусу кліща або інших комах, графіку профілактичних щеплень і профілактичних оглядів.

Нагадаємо, у тимчасовому притулку для тварин на території виставкового центру ВДНГ відбувся День відкритих дверей, до якого долучилось більше тисячі киян і гостей міста. В результаті прилаштовано 7 собак та 4 котів.що тимчасовий притулок для тварин працює з кінця березня. За цей час вдалося прилаштувати близько 150 тварин.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору