Информатор Киев

ВОЙНА

У Києві проведуть військовий благодійний концерт для підтримки дитячого будинку-інтернату для дівчат

Українці продовжують організовувати та проводити благодійні заходи, один з яких пройде і в столиці вже 23 липня. Концерт «У єдності – сила» проводять для жінок-військовослужбовців, а в рамках якого відбудеться також збір коштів для дитячого будинку-інтернату для дівчат з вадами розвитку (смт.  Ново-Борова, Житомирська обл.).

Анонсував благодійний захід в ефірі на Інформатор ФМ український ресторатор Савчук Ігор Ігорович, власник ресторанів «Село і люди», «Флібустьєр» та караоке-хабу на Подолі, володар премії Celebrity Awards у номінації «Кращий ресторан національної кухні» та номінант бізнес-премії Cabinet Boss у номінації «Національний ресторан року», колекціонер українських старовинних рецептів.

У благодійному концерті візьмуть участь метри, легенди та нові імена української естради: Ніна Матвієнко, Тарас Петриненко, Петро Чорний, Наталія Бучинська та Поліна Дашкова. Ініціатором заходу виступили український ресторатор Ігор Савчук та благодійний фонд «Майбутнє». 

“Ніжні та могутні, вони боронять наш мир та цілісність України —  вони – жінки які потребують особливої уваги та поваги! Жінки становлять 5-ту частину особового складу  збройних сил України, що є найвищим показником серед країн членів НАТО” — зауважив Савчук.

Як ресторанний бізнес виживає під час війни

Власник ресторанів розповів про свій досвід, що він прожив з 24 лютого. У першу ніч запропонував прихисток в одному з закладів, який розташований в підвальному приміщенні. Протягом перших днів Савчук вивіз жіночу частину персоналу разом з дітьми до Німеччини. А з тією частиною команди, що була готова працювати, хлопці почали волонтерити. Допомогали ЗСУ, ТРО, годували захисників у своїх закладах.

“Головне — це безпека наших дітей, бо то наше майбутнє! І я зробив все, щоб всі діти моїх співробітників були в безпеці! Моя команда — це моя сім’я, якби не було мого персоналу — не було б мене, завдяки їм я зберіг бізнес” — ділиться ресторатор.

Ресторатор також зауважив, що в нього дуже чуйні партнери. Всі арендодавці поступилися на час активних волонтерських процесів та не просили плату. Всі згуртувалися та працювали лише заради однієї цілі — заради перемоги.

За останній місяць ресторани почали працювати у повному обсязі. Меню закладів Савчука не змінилось, бо всі блюда  — це українські страви, локальна кухня і місцеві продукти. Але трохи скоротили кількість позицій.

Але ресторатор не зупинив свою волонтерську діяльність. І саме тому ініціював благодійний концерт в одному зі своїх закладів. 

Де: ресторан “Село і Люди”, вулиця Соборна, 18а, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.

Коли: 23 липня, 16:00.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх