Информатор Киев

ЖИЗНЬ

В Україну прийшов антициклон Юрген: яка погода буде на тижні та коли до Києва повернеться спека

Тиждень в Україні починається з комфортною погоди. Температура протягом дня коливатиметься в межах +20+25 градусів, на Півдні буде +24+28 градусів.

Найспекотніше, найлютіші градуси  по Європі сьогодні в Парижі, Мадриді та, навіть важко уявити, в Лондоні, +35+40 градусів. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передає Інформатор.

Антициклон на ім’я Юрген (карта 2) не пустить дощі в Україну, хіба на Сумщині та Чернігівщині де-не-де якісь локальні проллються, невеликі.

Вітер очікується північний та північно-західний, помірний, у східній частині може бути сильнішим.

У Київ понеділок принесе майже ідеальну погоду — сухо, сонячно, тепло, до +22, +23 градусів.

Також Діденко повідомила, що новий тиждень також спеку в Україну не прикличе, повсюди буде помірно тепло. Гарячіше повітря завітає до нас хіба вже через тиждень.

«Літо — красиве, допомагає нам, як може — квітами, зеленою травичкою, комфортною сприятливою погодою» — зауважила синоптикиня.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх