Інформатор Київ

ВІЙНА

У Києві продовжують відновлювати після ракетних обстрілів тролейбусну контактну мережу

У столиці продовжують відновлювати пошкоджену транспортну інфраструктуру КП «Київпастранс». Зокрема, зараз ремонтують тролейбусну контактну мережу, пошкоджену внаслідок збройної агресії з боку росії.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Інформатор.

«Наразі роботи тривають на Площі Валерія Марченка. Відновлення контактного проводу на цій ділянці дозволить відновити за постійними схемами роботу тролейбусних маршрутів № 16, № 23 та № 35. Так покращиться транспортне сполучення Святошинського району з центральною частиною міста та між Виноградарем і Сирцем», – розповів Микола Поворозник.

Він зауважив, що нещодавно на вулиці Кирилівській відновлено 2225 метрів контактного проводу, що зазнав пошкоджень унаслідок ворожого обстрілу.

«Це дозволило відновити курсування тролейбусів №№ 6, 18, 25, 28, 33. Загалом же пошкоджено близько 10 км контактного проводу. Фахівці комунального підприємства проводять ремонтні роботи з урахуванням погодних умов, які зараз нам не на руку», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що також унаслідок обстрілів Пущі-Водиці були пошкоджені 4 ділянки колії та зруйнована мобільна підстанція трамвайної контактної мережі. На сьогодні пошкодження колії відновлене силами підприємства – фахівці замінили 250 метрів рейок.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору