Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Метро у Києві за тиждень перевезло майже 3,4 мільйона пасажирів: як зараз курсують поїзди

Минулого тижня, 4–11 липня, столичним метро скористалося майже 3,4 мільйона пасажирів, із яких 819 тисяч – пільговики. Столична підземка продовжує працювати цілодобово як укриття.

Про це повідомляє КП «Київський метрополітен», передає Інформатор.

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальний графік руху і режим роботи станцій за посиланням http://metro.kyiv.ua/node/103.

Сплатити за поїзд можна:

  • транспортною карткою;
  • Qr-квитком;
  • Qr-кодом, згенерованим у додатку «Київ Цифровий»;
  • безконтактною банківською карткою:
  • мобільними додатками ApplePay та Google Pay.

Оператором оплати проїзду в громадському транспорті визначено КП «ГІОЦ», тож у разі виникнення питань пасажири мають можливість телефонувати на гарячу лінію оператора: 044 366 55 55.

Минулого тижня фахівці «Київського метрополітену» проводили необхідні планові роботи. Зокрема, замінено 46 шпал, 11 брусів на стрілочних переводах та 62 метри рейок. Окрім цього, тривають капітальні ремонти ескалаторів на пересадці «Золоті ворота»-«Театральна» та на станції «Контрактова площа».

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється. Водночас підземні станції як укриття працюють цілодобово.

Також нагадаємо, про роботу підземних станцій під час комендантської години з 23:00 до 05:00. Під час повітряної тривоги:

  • при вході в метрополітен як укриття необхідно обов’язково мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

У столичному метрополітені закликали з розумінням ставитися та дотримуватися умов воєнного стану.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору