Информатор Киев

НОВОСТИ

У Києві з Русанівського каналу дістали тіло жінки

У столиці та регіоні продовжує рости статистика нещасних випадків в акваторії. Ще один випадок стався днями на Русанівському каналі в Дніпровському районі столиці.

6 липня о 13:53 на 101 надійшло повідомлення про те, що у Русанівському каналі, Дніпровського району столиці зникла жінка, яка купалася ще 5 липня. Передає Інформатор з посиланням на ДСНС Києва.

Пошуковими роботами займалися рятувальники КП «Плесо», пошукові роботи результатів не дали, тому викликали водолазно-рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

По прибуттю встановили, що на відстані 30 м від берега на глибині 5 м знаходилося тіло жіночої статі.

Надзвичайники за допомогою водолазно-рятувального обладнання дістали потопельницю 1997 року народження з води та передали слідчо-оперативній групі для встановлення причин та обставин трагічного випадку.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх