Информатор Киев

ЖИЗНЬ

Водяний батут для дітей, гамаки та лаундж-зона: де в Києві посеред міста провести спекотне літо на природі

 Столичний парк Співоче запрошує українців провести спекотне літо на природі та свіжому повітрі. Для киян та гостей міста підготували літню лаунж-зону з пуфами, комфортними тентами та гамаками для відпочинку, а також водяний надувний батут для дітей.

Поряд з лаунж-зоною працюватиме кафе з морозивом, смаколиками та прохолодними напоями. Передає Інформатор.

Головна родзинка парку — пухнасті інсталяції, що розмовляють українською мовою. Казкові космо флуфи сягають трьох метрів у висоту та оживають за допомогою аніматроніки. Тож кожен охочий зможе поспілкуватися з ними та зробити яскраве фото. Але варто поспішити, бо пухнасті герої житимуть в парку лише до 31 липня.

Варто зазначити, що тепер на Співочому можна проводити дитячі свята та дні народження. Спеціально для цього в парку передбачені розваги для дітей, аніматори з конкурсами, атмосферні космо бульбашки тощо. Дозвольте собі трохи позитиву в такий нелегкий для всіх нас час.

Частина коштів від продажу квитків піде на потреби Збройних Сил України.

Де: вул. Лаврська, 31, парк «Співоче».

Коли: до 31 липня

Вхід для представників ЗСУ, пенсіонерів та людей з інвалідністю I-II категорії безкоштовний. Загальний білет — 100 гривень.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди поіти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх